Адрес: ул. Сосюры, 5, Киев.
Телефон: (044) 362-41-94
(050) 499-06-08

Диплом «Золотая фортуна»

Диплом "Золотая фортуна"

КОМПАНІЯ «СанЛайн-Автоматік» є досить молодою, проте колектив складається виключно з найдосвідченіших працівників нашої галузі. Тому ми впевнено знайшли своє місце на ринку України. Якість продукції, багаторічний досвід персоналу та креативний підхід здатен задовольнити найвибагливіших клієнтів!

Диплом "Золотая фортуна"

Сфера діяльності компанії зосереджена на комфорті, затишку і безпеці наших клієнтів та об’єднує в собі декілька напрямків: сонцезахисні системи (маркізи, рафштори, тканинні роллети, зовнішні та внутрішні жалюзі), панельні огорожі, ворота, захисні роллети, сантехнічні та офісні перегородки. Актуальність захисту від сонця росте з кожним роком, особливо це помітно в Україні зі зміною погодних умов. Компанія «СанЛайн-Автоматік» пропонує сонцезахисні системи виключно європейських виробників (Німеччина, Італія), що можна розглядати як основний, додатковий чи альтернативний захист від палючих сонячних променів.

Маркізи – навіси, що прекрасно захищають від сонця, створюють комфорт та затишок, придають будівлі особливий шарм та незвичайний естетичний вигляд. Різноманітність розмірів та конфігурацій дасть змогу захистити ваше вікно, балкон, терасу і навіть зимовий сад від сонця, підкреслюючи та доповнюючи зовнішній дизайн.

Диплом "Золотая фортуна"Велику перевагу мають і «Рафштори» — широкі зовнішні жалюзі, що надійно захищають приміщення від теплових та світлових сонячних променів, відбиваючи їх до моменту потрапляння на віконне скло. Створюють комфортний мікроклімат у приміщенні, не обмежують оглядовість, дозволяють милуватися виглядом з вікна. Рафштори стануть в пригоді пригоді всім, хто з будь-яких причин не користується кондиціонером.

Не менш важливим в наш час є захист території по периметру. Для вирішення цього питання ми пропонуємо широкий асортимент панельних огорож, що виробляються в Україні на іноземному обладнанні, відповідно до всіх європейських стандартів. Висока якість підтверджується 10-ти річною гарантією.

Також хочеться відмітити ще один вид послуг – поставка та монтаж сантехнічних та офісних перегородок, завдяки яким можна організувати комфортні робочі місця та максимально ефективно використовувати всю площу в офісних приміщеннях.

В кожному напрямку наші клієнти можуть розраховувати на найвищу якість світових та вітчизняних виробників і, що не менш важливо, на реальну ціну! Надійність нашого товару перевірена часом. Про це свідчить термін запропонованої гарантії – від 2-х до 10 років, в залежності від виду продукції.

Компанія «СанЛайн-Автоматік» — все найкраще у Ваш дім!
(www.sunline-a.com).

Диплом "Золотая фортуна"

Нравится